آرایشی و بهداشتی, محصولات, مراقبت و سلامتی

تونرهای صورت و اعجاز آنها

تونرهای صورت و اعجاز آنها

تونرهای صورت و اعجاز آنها

تونرهای صورت در دسته محصولاتی هستند که بین خانم هایی که به سلامت و زیبایی پوست خود اهمیت می دهند کاملا شناخته شده اند. یکی از اصلی ترین دغدغه های همه خانم ها مراقبت از پوست و حفظ زیبایی آن است.  تونر یکی از محصولات خوبی است که برای پاکسازی عمیق پوست  به کار می رود و از همین جهت به زیباتر شدن آن کمک می کند.

پوست همه افراد برای رسیدن به بالاترین کیفیت خود نیاز به مراقبت ها و استفاده از محصولات پوستی دارد که اگر از آن ها غافل شوید در یک چشم بهم زدن می بینید که دیگر پوست شاداب و با طراوت ندارید.

تونر چه تاثیراتی روی پوست می گذارد؟

زمانی می توانید تاثیرات تونر را بر روی پوست خود ببینید که از بهترین نوع آن ، که مناسب با پوستتان است را تهیه کرده باشید. برخی افراد به دلیل اینکه در تونرها میزان زیادی الکل وجود دارد از آن استفاده نمی کنند. چون الکل می تواند پوست صورت را تا حد زیادی خشک کند و چربی طبیعی  و رطوبت پوست را از بین ببرد.

اما در واقع تونرهای خوب سرشار از آنتی اکسیدان، مواد آبرسان و ترمیم کننده های پوستی هستند  که می توانند نیازهای پوست شما را تامین کنند. زمانی که شما برای تمیز کردن پوستتان از پاک کننده های آرایشی و مواد شوینده چون ژل و فوم استفاده می کنید، رطوبت و برخی مواد حیاتی مورد نیاز پوست را هم  از بین می برید. به همین دلیل لازم  است از تونر استفاده کنید تا بافت سطحی پوست تقویت شود و با آبرسانی به پوست موجب نرمی آن شوید.

علاوه بر این تونرها برای پاکسازی عمیق صورت هم کاربرد دارند و باقی مانده های مواد آرایشی در منافذ پوستی را هم از بین می برند. 

چرا تونر برای مراقبت از پوست ضروری است ؟

تونرهای صورت و اعجاز آنها

حامی پوست صورت است :

بعد از پاکسازی پوست، لایه های سطحی پوست نیاز به موادی دارند تا خود را بازیابی کنند. عناصر ترمیم کننده پوست مثل هیالورونیک، گلیسیرین، سیرامید و اسید  های چرب برای این کار مناسب  هستند. چیزی که ممکن است ندانید این است که یک تونر خوب حاوی بیشتر این عناصر است و می تواند بهتر از مرطوب کننده یا سرم عمل کند.

تونر می تواند آب رسان قوی برای پوست باشد :

مخصوصا در فصل تابستان یا در محیط های گرم و مرطوب.

تونر چیزی فراتر از یک پاک کننده است :

اگر هنوز فکر می کنید که کار این محصول پاک کردن باقی مانده مواد آرایشی روی پوست است، بهتر است بدانید که که کاربرد آن خیلی مهم تر است. تونر جدا از پاک  کردن باقی مانده آرایش صورت، پوست را نرم و صاف می کند، قرمزی پوست را کاهش می دهد و منافذ باز پوست را کوچک تر می کند.

از جمله فواید استفاده از تونر صورت:

  • تمیز شدن منافذ پوست
  • شفاف شدن پوست صورت
  • تنظیم pH پوست
  • آبرسانی به پوست صورت
  • بسته شدن منافذ پوست

ویژگی های یک تونر خوب چیست ؟

یک تونر خوب و مناسب باید این ویژگی ها را داشته باشد:

  • دارای قدرت پاک کنندگی بالا باشد.
  • پس از زدن روی پوست، چسبناک نباشد.
  • موجب ایجاد حس کشیدگی و خشکی روی پوست نشود.
  • موجب نرمی و لطفات پوست شود، به طرزی که دیگر نیازی به استفاده از مرطوب کننده وجود نداشته باشد.
  • روغنی نباشد و سریع از روی پوست پاک شود.

و در نهایت

تونرهای صورت Good Virtues پیشنهاد ما به عنوان بهترین تونرها در بین محصولات روشن کننده پوست هستند . دلیل ما برای انتخاب مان، خاصیت درمانی این محصولات جهت آبرسانی پوست، کاهش میزان چین و چروک و ایجاد حس شادابی آن است. استفاده مداوم از آنها به پوستی سالم منتهی می شود و از تحریک پوست جلوگیری کرده و آن را تسکین می دهد.

 

Celebrate Your Noor

۸۰ / ۱۰۰

دیدگاهتان را بنویسید